Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arttechnic/ftp/konwestur/konwestur/nowa/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arttechnic/ftp/konwestur/konwestur/nowa/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/arttechnic/ftp/konwestur/konwestur/nowa/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
O nas – konwestur.pl

O nas

/O nas
O nas2019-03-25T12:55:09+01:00

O nas

 Firma KONWESTUR II, KONWESTUR TRAK oraz KONWESTUR BHP

Firma budowlana – dwa krótkie słowa – ale znaczą dużo więcej. Wraz z pracownikami staramy się aby w naszym przypadku kojarzyły się one z solidnością, profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do każdego szczegółu jaki może zainteresować, lub zaniepokoić naszych klientów.

Trudno określić początek historii firmy. Postaram się przybliżyć nieco genezę firmy Konwestur.
Dzięki Teofilowi Czachorowskiemu Zygmunt Koniecek uzyskał podstawy ciesielstwa i murarstwa, które wówczas były najważniejszą i najcenniejszą umiejętnością w budownictwie. Zygmunt szlifował swoje umiejętności murarskie pracując w zniszczonej wojną Warszawie, prowadził także małe gospodarstwo rolne.

Swoje umiejętności przekazał jedynemu Synowi, Wiesławowi Koniecek. Dzięki niemu firma nabrała formy prawnej – a wyjście kraju z epoki komunizmu umożliwiło dynamiczny rozwój, zwiększenie kadry i unowocześnienie technologii wykonania robót budowlanych. Wiesław prowadził, wspólnie z żoną Teresą firmę KONWESTUR do 2018 roku, w którym po długiej chorobie zmarł. Swoją wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem w budowach obiektów o wysokim poziomie trudności przekazał swojemu synowi – Jarosławowi Koniecek, który w 2007 roku otworzył bliźniaczą firmę KONWESTUR II. W 2012 roku Teresa Koniecek otworzyła firmę KONWESTUR TRAK świadczącą usługi tartaczne. Również w 2012 roku Anna Koniecek, żona Jarosława otworzyła działalność gospodarczą KONWESTUR BHP świadczącą usługi z zakresu szkoleń oraz audytów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Firma opiera się na wieloletniej rodzinnej tradycji – trzonem są głównie osoby blisko spokrewnione z Wiesławem i jego żoną Teresą Koniecek.

W tym miejscu pora na wyjaśnienie nazwy – KONWESTUR
Kon – Koniecek
Wes – Wesołowski
Tur – Turadek

W momencie rejestracji firmy główna kadra składała się z Wiesława Koniecek, Braci Wesołowskich (kuzynów po kądzieli Wiesława), oraz Braci Turadek – braci rodzonych Teresy.
W firmie staramy się zachować rodzinną atmosferę, aby klienci nie czuli się petentami – a kimś z kim chcemy wspólnie stworzyć coś czego oczekują – dom, budynek magazynowy, szkołę, kościół etcetera.

Czujemy się zobowiązani aby kultywować rodzinną tradycję i trwać na rynku jako firma solidna, którą wyróżnia w branży poziom świadczonych usług. Jednym z dowodów na jakość usług są opinie zadowolonych klientów oraz status Profesjonalnego sprzedawcy.

Równolegle z działalnością budowlaną zajmujemy się także świadczeniem usług agrotechnicznych.

Dlaczego my?

Nasze atuty:

Niskie koszty

Zaoszczędź podczas budowy:

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Ta strona wykorzystuje pliki cookie i usługi stron trzecich. Korzystając z serwisu akceptujesz politykę prywatności i jej postanowienia oraz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w związku z wprowadzeniem konieczności przestrzegania postanowień RODO. Ok